Pirkimo taisyklės

1. BENDROJI DALIS

1.1. Užsakymai priimami elektroninėje parduotuvėje www.buksmedis.lt (UAB Vilijos vartai) ir vykdomi pagal LR įstatymus. Užsakymą galima pateikti ir apmokėti 24/7. Klientų aptarnavimo klausimais konsultacijos teikiamos ir užklausos atsakomos darbo dienomis 9-18 val.

1.2. Apmokėjimas vykdomas bankiniu pavedimu į pardavėjo UAB „Vilijos vartai”  sąskaitą, esančią Swedbank, AB. Sąskaitos numeris LT957300010094122878

1.3. Visi dėl pristatymo, grąžinimo, užsakymo atšaukimo ir dėl kitų nenumatytų situacijų kilę klausimai sprendžiami ir sprendimai priimami abiejų šalių – pirkėjo ir pardavėjo sutarimu, bendraujant telefonu arba el. paštu. Pardavėjo kontaktai: mob.+37065038809, el. paštas uzsakymai@buksmedis.lt

2. PRISTATYMAS

2.1. PRIE KIEKVIENOS PREKĖS APRAŠYMO NURODYTI GALIMI JOS PRISTATYMO BŪDAI. Atkreipkite dėmesį, nes ne visos kompozicijos gali būti siunčiamos paštomatu.

2.2. PRISTATYMAS PAŠTOMATU ARBA KURJERIU. Užsakytos prekės siunčiamos VISOJE LIETUVOJE OMNIVA PAŠTOMATAIS arba OMNIVA KURJERIU. Prekės paštomatais ir kurjeriais siunčiamos su papildoma saugaus tranportavimo paslauga. Užsakymai per OMNIVA išsiunčiami per 1- 2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Pirkėjui atsiunčiame siuntos sekimo numerį. Pristatymo laikas priklauso nuo siuntų tarnybos užimtumo, tačiau dažniausiai užsakytos prekės gavėją pasiekia per 2-3 dienas po užsakymo išsiuntimo patvirtinimo. Pristatymas nemokamas.

2.3. BUKSMEDIS.LT SAVAITGALIO PRISTATYMAS VILNIUJE IR VILNIAUS RAJONE. Užsakytos prekės pristatomos  BUKSMEDIS.LT darbuotojo  VI-VII (šeštadieniais ir sekmadieniais) tik Vilniuje ir Vilniaus rajone. Užsakymas su šiuo pristatymu turi būti pateiktas ir apmokėtas iki penktadienio 17 val. Pastabos dėl pristatymo laiko nurodomos užsakymo lape pastabų laukelyje. Pristatymas nemokamas. Dėl galimybių pristatyti kitomis savaitės dienomis prašome klausti telefonu +37065038809 arba el. paštu uzsakymai@buksmedis.lt.

2.4. Švenčionių rajone pristatymas į namus galimas I-VII. Pastabos dėl pristatymo laiko nurodomos užsakymo lape pastabų laukelyje.

2.5. Pardavėjas neatsako už aplinkybes, kai pagal užsakovo nurodytus teisingus pristatymo duomenis pristatytas užsakymas nebuvo atsiimtas/priimtas arba atsisakytas priimti/atsiimti. Pinigai užsakovui nėra grąžinami ir užsakymas laikomas pristatytu. Jeigu užsakymas nebuvo atsiimtas/priimtas dėl užsakovo klaidingai nurodytų pristatymo duomenų, užsakovui pageidaujant, užsakymas gali būti išsiųstas pakartotinai, pakartotinio siuntimo paslaugos kaina 20 (dvidešimt) eurų. 

2.6. Pardavėjas įsipareigoja neatsiimtas prekes pristatyti pakartotinai, jeigu netikslumai/klaidos, dėl kurių gavėjas negavo prekių, įvyko dėl pardavėjo kaltės ir pirkėjas sutinka su pakartotiniu siuntimu. Pirkėjui nesutinkant su pakartotiniu siuntimu, pardavėjas anuliuoja užsakymą ir grąžina apmokėjimą užsakovui per 1 (vieną) darbo dieną nuo užsakymo atšaukimo.

2.7. Dėl siuntų į užsienį prašome kreiptis individualiai, susisiekiant el. paštu uzsakymai@buksmedis.lt

3. GRĄŽINIMAS

3.1. KOKYBIŠKOS GĖLĖS IR AUGALAI YRA NEKEIČIAMI IR NEGRĄŽINAMI (Mažmeninės prekybos įstatymo 15 – tas punktas). Prekės, įsigytos rinkinyje su gėlėmis, yra laikomos gėlių kompozicijos dalimi, todėl tokiems rinkiniams taip pat yra taikomos gėlių keitimo/grąžinimo taisyklės

3.2. PAŽEISTOS (pristatymo metu sugadintos) gėlės ir prekės gali būti grąžintos. Esant prekių pažeidimui, gavėjas/pirkėjas turi per 1 (vieną) darbo dieną nuo prekės gavimo dienos susisiekti el. paštu uzsakymai@buksmedis.lt prisegant nuotrauką ir aprašant sugadinimą. Pardavėjas įsipareigoja įvertinti pirkėjo/gavėjo kreipimąsį per 1 (vieną) darbo dieną. Gautų pažeistų prekių atveju pinigai už prekes pirkėjui grąžinami per 1 (vieną) darbo dieną po pardavėjo patvirtinimo dėl pažeistos prekės paraiškos į pirkėjo sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas užsakymas. Pažeistų prekių grąžinimą atgal pardavėjui/pakeitimą abi šalys sutaria bendru sutarimu. Pardavėjui sutikus, pažeistos prekės gali būti atgal negrąžintos, arba grąžinta tik dalis prekių arba visos/dalis prekių pakeistos kitomis, jei pirkėjas sutinka. Jeigu pirkėjas ir pardavėjas susitaria, kad pažeistos prekės grąžinamos pardavėjui, tokio grąžinimo išlaidos tenka pardavėjui ir pardavėjas pateikia grąžinimo instrukcijas (siuntimo paštomatu kodą) pirkėjui.

3.3. NEKOKYBIŠKOS¹ gėlės ir prekės gali būti grąžintos. Gavus nekokybišką prekę, gavėjas/pirkėjas turi per 1 (vieną) darbo dieną nuo prekės gavimo dienos susisiekti el. paštu uzsakymai@buksmedis.lt prisegant nuotrauką ir aprašant pastebėtus nekokybiškos prekės trūkumus. Pardavėjas įsipareigoja įvertinti pirkėjo/gavėjo kreipimąsį per 1 (vieną) darbo dieną. Nekokybiškų prekių grąžinimą atgal pardavėjui/pakeitimą abi šalys sutaria bendru sutarimu. Gautų nekokybiškų prekių atveju ir jeigu šalys nesutaria kitaip, prekės turi būti išsiųstos atgal pardavėjui per 7 (septynias) dienas nuo pardavėjo patvirtinimo dėl netinkamos kokybės prekės paraiškos,  tokio grąžinimo išlaidos tenka pardavėjui ir pardavėjas pateikia grąžinimo instrukcijas (siuntimo paštomatu kodą) pirkėjui. Pinigai už prekes pirkėjui grąžinami per 1 (vieną) darbo dieną po to, kai pardavėjas gauna prekes atgal. PASTABA. Grąžinamos tik tinkamai laikytos stabilizuotos gėlės – nemerktos į vandenį, nestovėjusios po tiesioginiais saulės spinduliais ar kondicionieriumi, jų lapai žiedlapiai nebuvo maigomi. Grąžinamos prekės turi būti savo originalioje pakuotėje, pakuotės turinys turi būti toks pats. 

¹Gėlės yra natūralios, todėl turinčios taškelių, dėmelių ar atspalvio nelygumų, nėra laikomos nekokybiškomis

3.4. KOKYBIŠKOS PREKĖS (ne gėlės ir ne rinkinyje su gėlėmis esančios prekės) gali būti grąžintos atgal pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo. Apie savo sprendimą grąžinti prekę pirkėjas turi informuoti pardavėją UAB Vilijos vartai el. paštu uzsakymai@buksmedis.lt. Pinigai už prekę/prekes grąžinami pirkėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo pirkėjo pareiškimo grąžinti prekę. Tokio grąžinimo atveju grąžinimo išlaidos tenka pirkėjui. Pirkėjas savo nuožiūra pasirenka Jam patogų prekių išsiuntimo atgal pardavėjui būdą. PASTABA. Grąžinamos prekės turi būti tinkamai ir saugiai supakuotos, prekės turi būti savo originalioje pakuotėje.

 

4. UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

4.1. Neapmokėti užsakymai atšaukiami po 48 valandų.

4.2. Pirkėjas turi teisę atšaukti savo užsakymą per 8 (aštuonias) valandas nuo jo pateikimo, prieš tai susisiekęs su pardavėju telefonu +37065038809 arba el. paštu uzsakymai@buksmedis.lt. Jeigu atšaukiamas užsakymas jau buvo apmokėtas, pinigai grąžinami užsakovui per 3 (tris) darbo dienas.

4.3. Pardavėjas pasilieka teisę atšaukti pirkėjo užsakymą, kai dėl nenumatytų aplinkybių negali pristatyti pirkėjo užsakytų prekių. Atsiradus tokioms aplinkybėms, pardavėjas per 8 (aštuonias) valandas nuo užsakymo pateikimo įsipareigoja susisiekti su pirkėju jo nurodytu el. paštu arba telefonu, informuojant apie užsakymo atšaukimą arba apie galimybę prekes pakeisti analogiškomis. Nesant galimybės pakeisti prekių arba pirkėjui nesutinkant, apmokėjimas grąžinamas pirkėjui per 8 (aštuonias) valandas nuo užsakymo atšaukimo

 

 

Pirkinių krepšelis
Papildoma nuolaida viskam -20% su kodu MANO