Apie mus

Apie įkūrėją, gėles, kūrybą ir idėją

SUSIPAŽINKIME 🙂

Mano vardas Ingrida. Esu čia, nes man patinka kurti, per detales perteikti emocijas ir sušildyti žmonių širdis 🙂

2011 metais įkurtas prekės ženklas Buksmedis.lt klientams siūlė skintų gėlių puokštes su pristatymu Vilniuje. Nuo 2023 metų Buksmedis.lt keičiasi – siūlo floristo kurtas puokštes ir kompozicijas iš natūralių stabilizuotų augalų (nieko dirbtinio) su individualiu pristatymu į rankas Vilniaus mieste, Vilniaus ir Švenčionių rajonuose arba siunčiant paštomatu / kurjeriu visoje Lietuvoje.

Buksmedis.lt – tai gyvas ir dinamiškas stabilizuotų gėlių salonas internete. Asortimentas keičiasi nuolat: kiekviena mūsų kompozicija yra unikali – nufotografuojama ir parduodama po 1 vnt., todėl Jūs užsakote ir gaunate tai, ką matote nuotraukoje. Stabilizuotos gėlės – novatoriška, originali ir stilinga dovana. Tai žiupsnelis „amžinybės” – žiedai ir spalvos džiugins akį iki vienerių metų ir ilgiau. Šioms gėlėms nereikia vandens ir priežiūros. Stabilizuotų gėlių yra įvairių, ne tik mums jau kurį laiką pažįstamų miegančių rožių. Ne visas gėles ir žalumą galima stabilizuoti, tačiau kaskart, kai atrandu įdomesnių augalų, skubu juos panaudoti puokštėse. 

Gėles dovanojame norint išreikšti dalelę gyvenimo grožio, kuriame telpa viskas. Kiekvienoje puokštėje dominuoja vis kiti to „visko” tonai. Vieni subtilūs ir švelnūs, kiti sodrūs ir intensyvūs. Dovanojama puokštė – tai mintys apie žmogų, kuriam ji skirta. Todėl kiekvieną savo puokštę kuriu norėdama perteikti grožį įvairiuose jo atspalviuose ir formose, kad jie atpindėtų emocijas, jausmus, tuo atnešdami šilumos ir dėmesio iš dovanojančio asmens. 

Galbūt Buksmedis.lt Miegančių Gėlių Studijoje rasite tai, kas atspindi ir Jūsų viziją  ♥

Apie mus

Buksmedis.lt siūlo stabilizuotų gėlių puokštes ir kompozicijas. Visi augalai yra natūralūs. Jų grožis išlieka iki 1 metų ir ilgiau.

Taip pat asortimente rasite ir stilingų dovanų rinkinių su gėlėmis.

Nusiųskite dėžutę, kurioje slepiasi žiupsnelis „amžinybės”! Paštomatu arba kurjeriu visoje Lietuvoje! Arba rinkitės savaitgalio pristatymą tiesiai į rankas Vilniaus mieste, Vilniaus ir Švenčionių rajonuose!

Pirkinių krepšelis
Papildoma nuolaida viskam -20% su kodu MANO